Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özel Ders Verenler
10-08-2012, 02:52 AM (Bu Mesaj 03-06-2013 03:54 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : mustiraper.)
Mesaj: #1
Özel Ders Verenler

Özel ders ver, özel ders verenler, özel ders ilanları, özel ders ücretleri, özel ders arayanlar, özel ders ankara, özel ders izmir, özel ders, özel ders istanbul, üniversite öğrencisinden özel ders, özel ders vermek istiyorum, özel ders vermenin püf noktaları

Özel ders veren arkadaşlarımız için yazdığım bu makalede bazı önemli püf noktaları vereceğim.

Öncelikle özel ders veren arkadaşlarımın çoğu üniversitelidir ya da KPSS maratonundan geçmiş öğretmen arkadaşlarımdır. Özel ders verirken 2 şeye dikkat etmeliyiz. Birincisi kendine olan güveniniz tam mı? İkincisi ise donanımınız yeterince iyi mi?

Bu iki soru aslında her şeyi açıklamaya yetiyor. Her öğretmen gerçek bir öğretmen değildir bunu unutmayalım. Ne öğretmenler tabiri caizse hocalar gördük ki kendine güveni tam ancak donanımı yok. Buradan kastettiğim şudur ki öğretmenlerimizin öğretme yeteneği de olmalıdır. Yani bildiklerini sunmak - aktarmak öğretmenin bilinç altına yerleşmiş olmalıdır. Çok bilmek - okumak tabi ki önemli ama paylaşım iyi olmazsa öğrenci üzerinde yeterince etkili olamaz bir öğretmen. Bu yüzden öğretmenlik mesleği kutsaldır işte.

Sizler de bu öğretme yetisine sahip ve özel ders verebileceğinize inanıyorsanız sitemizdeki özel ders bölümünden ilanınızı verebilirsiniz.

Özel ders vermek için tıklayınız.

Unigar.com - Üniversiteliler Paylaşım - Sohbet - Tartışma Platformu
Forum Kurallarına Lütfen Uyunuz.
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla

Reklam Ver
Gönder Cevapla


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
İletişimUnigar.comYukarıya dönHafif SürümRSS