Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
General Mobile Fox Şarj Sorunu
09-27-2012, 02:55 AM
Mesaj: #1
General Mobile Fox Şarj Sorunu

General Mobile Şarj Sorunu, General Mobile Fox Şarj Sorunu

General Mobile adıyla Türkiye' ye giriş yapan firmanın telefonları aslında ülkemizde bayağı ilgi gördü. Fakat şöyle bir sorun var ki telefonlarının yapımcısı HUAWEİ şirketidir.

Gelelim asıl konumuza. General Mobile Fox adlı telefonu büyük bir heyecanla piyasaya sürdü. Fox android destekli bir telefon aynı zamanda Q klavye entegre edilmiş bir teknoloji harikası. Telefon gayet kullanışlı bir telefon. Ancak bir sorun var. Şikayet edilen konuların başında gelen bu sorun şarj sorunudur. General Mobile Fox bu konuda biraz eksik kalmış gibi. Çünkü diğer telefon modellerinde örneğin Q4 ve Q3 gibi modellerinde bu şarj sorunu yok denecek kadar az. Fox android uygulamalı bir telefon olduğu için şarj sorunu da hemen göze çarpıyor. Ama telefon bataryası buna uygun yapılmalıydı bence.

Bu sorunu ortadan kaldırmak için öncelikle ayarlar menüsünden ekran ayarlarına geliyoruz. Daha sonra ekran parlaklığını düşürelim. Bunun yanında veri alımı etkin/ etkin değil şeklinde ayarlanabilen internet ayarlarımızı da etkin değil şeklinde düzenleyelim.

Bazı arkadaşlarımız şimdi bana kızabilir. Bir telefon aldık niye doğru düzgün kullanamıyoruz diye. Ama bu telefonun tek sorunu bu olduğu için elden gelen bir şey yok.1 gün giden şarjı benim söylediğim ayarları yaparak en fazla 2 güne çıkarabilirsiniz.

Unigar.com - Üniversiteliler Paylaşım - Sohbet - Tartışma Platformu
Forum Kurallarına Lütfen Uyunuz.
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla

Reklam Ver
Gönder Cevapla


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
İletişimUnigar.comYukarıya dönHafif SürümRSS