Unigar.com l Üniversiteliler Sohbet - Eğlence - Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Parfüm Modası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Moda denince akla ilk gelen kuşkusuz giyimdir. Fakat kusursuz bir görünümü tamamlayacak ve unutulmaması gereken bir unsur ise parfümdür.
Fransızların başlattığı bu akım,zamanla bütün dünya ülkelerine yayıldı ve artık yeni dünyada gelişmiş ve gelişen ülkeler de buna uyum sağlamaya çalışıyor.

Parfüm Modası
Günümüzde eski,ağır,odunsu kokuların yerini hafif,çiçek ve meyve kokuları almaya başladı. Meyve ve çiçeklerin eşsiz karışımı sizi adeta bir rüya alemine sürüklüyor. Chanel,Diesel,Burberry,Bulgari,Lacoste,Calvin Klein gibi parfüm modasının öncü markaları ise farklı birkaç kokuyu birleştirip değişik aromalar deniyorlar. Mevsimlere göre farklı tatlarla karşımıza çıkıyorlar. Mesela yazın çiçek,meyve gibi hafif kokuları tercih ederken kışın daha ağır kokularla gündemde yer alıyorlar.
Parfüm diyince aklımıza gelen markaların belli ürünleri ise hiç değerini kaybetmiyor ve firmalar her sene mutlaka bu ürünleri piyasaya sürüyor. Örneğin; Chanel’in Coco Matmazel’i veya Marilyn Monroe’nun kullandığı artık efsaneleşmiş parfüm Chanel No:5. Armani Code ya da Lacoste’un Touch of Pink’i de vazgeçilmezdir.

Yine de görünümü en iyi şekilde tamamlamak istiyorsak şıklığımızı bütünleştireceğiniz kokuyu, kendinize uygunluğunu göz önünde bulundurarak en doğru şekilde seçmelisiniz. Öyle ki insanlar sizi sadece kokunuzla hatırlar.
Brut bence muazzam bir parfum, kokusu çok güzel, tek kusuru fazla kalıcı değil.
Brütü bende severim, hatta yurtdışından gelirken bile aldım Big Grin
parfum dolum makinasını imalatını yapmaktayız bilginize..
Bilgi içi teşekkürler Smile
elinize sağlık
Bvlgari candır Smile
Referans Adresler